Eşşek Dili Büyüsü Nasıl Yapılır.

, ağız dili bağlama büyüsü olarak da bilinir. Özellikle kadınların eşlerine kendi sözlerini dinletmek amacı ile yapılır. Eşek dili büyüsü uygulamasında eşek dilini kadınlar kocalarına yemekleri ile birlikte yedirirler. Bu uygulamadan sonra kocalar eşlerinin sözlerini dinler, sesini çıkarmaz, dediklerinden çıkmaz ve susarlar.

Eşek dili büyüsü nasıl yapılır, belli başlı vefk ile dualar kullanılarak büyü yapılır. Bu büyüyü medyumlara gitmeden yapma imkânı bulunmaktadır. Eşlerinizi kontrolünüz altında tutmak, başka kadınlara bakmasını önlemek, sizi aldatmasını önlemek, davranış ve düşüncelerini dizginlemek adına yapılır. Büyü yapmak için Tere Keyf suresini okuduğunuz eşek dilini haşlamanız gerekir.

Sonrasında bunu ekmeğin üzerine sürmeli ve kocanıza yedirmelisiniz. Yemesinin ardından kısa bir süre sonra da büyü gerekli olan tesirini göstermeye başlayacaktır. Bu tesirin altına giren kişi kısa süre içinde büyünün etkisi ile her dediğinizi dinlemeye ve yapmaya başlar. Bu sayede emrinize amade bir insan meydana çıkacaktır.

Summary
Review Date
Author Rating
5

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir